Čtenářské recenze

Na tomto místě je prostor pro vaše recenze a hodnocení hry Portal 2. Případní zájemci mohou texty posílat na můj email, popřípadě do diskuze pod touto stránkou.


Portal 2 Coop recenze

Testovací subjekt: Memphis

1. Stojí to za to?

Můžu za sebe říct že ano. Otázka zní jestli najdete správného partnera na testovaní. Já měl štěstí. Našel jsem dobrého a spolehlivého parťáka na hraní.

Obtížnost levelů se zvyšuje postupně a graduje. Za celou dobu hraní (přibližně 5-6 hodin) jsme nenarazili na žádný větší zásek u kterého bychom se zasekli na více než 10 minut.

Coop kampaň je rozdělená na menší kampaně obsahující jednotlivé prvky. Ty sou dále rozděleny na testovací místnosti v počtu od 7 do 10 místností.

Nezdá se to moc ale pokud máte dobrou partu kámošů co má Portal můžete zažít opravdu zajímavé situace.

2. zápory

Neříká se to snadno ale ano jsou tam určité zápory. První a nejzásadnější je délka. Časově je to obstojné. Horší je to s pocitem co mate vy.

Po dohraní chcete mnohem víc ale bohužel tam nic není. Doufejme že se brzo objeví SDK a začne výroba coop levelů.

A za další sou asi trubky. Vzpomínáte si? Takové ty vysavače co byly v trailerech? Mě osobně tam chyběly. Mohl to být zajímavý herní prvek.

3. Závěr

Jako samostatná hra by to neobstálo. Ale když je to v Portalu. Je to taková sladká třešnička na dortu kterou si rozhodně vychutnáte a ne jednou.


1 komentář u Čtenářské recenze

  1. honza napsal:

    njn, ty trubky mi taky chyběli, možná budou v tom DLC

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Avatary zajišťovány službou Gravatar. Vyžadované informace jsou označeny *

*