Žádost o ruku prostřednictvím Portal 2 mapy

Po včerejším fanouškovském filmu přináším další video, které se objevilo tento týden. Jedná se o gameplay video ze speciální mapy, která sloužila jako žádost o ruku.

Celý nápad vymyslel Gary Hudston, který daný level spustil své přítelkyni Stephanie Harbeson na 21. narozeniny. Za tvorbou módu stojí mappeři Douglas HooglandRachel Van Der Meer z komunitního portálu ThinkingWithPortals.com.

Unikátní na této mapě je to, že obsahuje originální dabing přímo od Ellen McLain, která dabovala GLaDOS v původní hře. Stephanie tak mimo jiné od GLaDOS uslyší i samotnou žádost o ruku:

Stephanie Harbeson, jako součást psychologického experimentu se musím zeptat, zda se stanete ženou Garyho Hudstona? Můžete říct ne. Jsem si jistá, že se z toho nakonec dostane…

Když Stephanie uslyšela své jméno, málem vyskočila z kůže. „Byla jsem tak ohromena, že jsem ztratila řeč. Jen jsem něco zamumlala, přikývla a pevně jsem Garyho objala,“ dodala Stephanie. Pokud si danou mapu chcete sami zahrát, můžete si ji stáhnout z tohoto odkazu.

3 komentáře u Žádost o ruku prostřednictvím Portal 2 mapy

  1. Lubci napsal:

    tak to je trocha dosť epik a hlavne tá mapa až na fullbright v prvom simpl teste je parádne prepracovaná

  2. xzibitusak napsal:

    Podle toho jak je těžká si asi manžílek myslel že když to ženuška nezvládne tak jí dá kopačky 😀

  3. Ignác napsal:

    Pokud to hraje fakt ona, a hraje tu mapu poprvé tak respekt je težká a udělala ju celkem rychle, nedivím se mu že si ji chce vzít 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Avatary zajišťovány službou Gravatar. Vyžadované informace jsou označeny *

*